Blog


İMECE Sistemi ile Ev Nasıl Alınır?

İMECE Sistemi ile Ev Nasıl Alınır?

Hızlı, Faizsiz, Peşinatsız! Ev sahibi olmak herkesin en doğal ve temel haklarından biri. İMECE Tasarruf Finansman A.Ş. insanlarımızın bu doğal talebini ve ihtiyaçlarını karşılamada en etkili yöntemlerden birini sunuyor. Türkiye’nin yenilikçi ve güvenilir ev edindirme organizasyonu olarak birikimleri hayallere dönüştürüyor. Uyguladığı Dayanışma ve Tasarruf Modeli ile çok uygun taksit ve koşullarla herkesi ev sahibi yapıyor. Üstelik faiz ve peşinat ödemeden, kefil peşinde koşmadan…

Almak istediğiniz eve, kimden ve nereden alacağınıza, toplam tutara ve taksit sayısına siz karar verirsiniz. Erken Tahsisat tarihiniz bütçenize uygun oluşturacağınız ödeme planına göre belirlenmekte ve en başta belli olmaktadır.

 Haydi, siz de İMECE ile tanışın. İstediğiniz yerde, istediğiniz eve hızla taşının!

 

763 Finansal İmeceleşme, 12.11.2022

En Çok Okunanlar
İMECE Nedir ?

İmece, bir köy ya da köy topluluğunda işlerin gönüllü ya da zorunlu olarak el birliğiyle yapılması anlamına gelir. Köyün bir sorunu gide ..

20.10.2022 1862 Oku

Sağlıklı Yaşam Detoksları İçin Özel Tarifler

Detoks yöntemleri genel olarak hızlı zayıflama için tercih edilse de sağlıklı kalmak ve metabolizmayı desteklemek için de vazgeçilmezler ar ..

12.12.2022 953 Oku

TOKİ Başvuru Şartları Nelerdir?

ALT GELİR GRUBU BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR? Projeye başvuru yapabilmek için, başvuru sahibinin; • T.C. vatandaşı olması, • Projeni ..

13.11.2022 926 Oku

İMECE MÜSİAD EXPO 2022'de Yerini Aldı!

Bir Anadolu geleneği olan imece anlayışını, finansal dayanışmaya dönüştüren ve müşterilerine ‘faizsiz, peşinatsız, kefilsiz tasarruf ..

14.11.2022 918 Oku

Finansal İmeceleşme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Bu sistemi tercih edenler, istediği şehirden, istediği ev, araç ya da iş yerini avantajlı bir şekilde satın alabiliyor. Hangi evi ya da aracı ..

01.11.2022 864 Oku

Gayrimenkule İlgi Artıyor!

Türkiye’de her geçen gün artan enflasyon oranlarıyla gayrimenkul sektörü de her geçen gün daha da büyüyor ve ev sahibi olmak daha da zorla ..

07.11.2022 798 Oku

İMECE Sistemi ile Ev Nasıl Alınır?

Hızlı, Faizsiz, Peşinatsız! Ev sahibi olmak herkesin en doğal ve temel haklarından biri. İMECE Tasarruf Finansman A.Ş. insanlarımızın bu do ..

12.11.2022 764 Oku

Formu Doldurun Biz Arayalım