Anasayfa - Medyada İMECE

Medyada İMECE

İstanbool Today | Ocak-Şubat 2020

Faizsiz Finansman Alanında Yeni ve Güçlü Bir Soluk İMECE

Faizsiz ev, araç ve diğer ihtiyaçların finansmanında Tasarruf Ve Dayanışma Sistemiyle milletimize ve Türkiye ekonomisine yeni faydalar ve açılımlar sunmaya aday İMECE Yatırım ve Organizasyon A.Ş güç birliği ve bölüşerek büyüme felsefesi ile Türkiye’ye “Merhaba” dedi.

Kazandığının %30’unu milletine resmen vakfetme taahhüdüyle ilk ve örnek bir teşebbüs olan İMECE’nin Genel Merkez açılışı 1500 kişiyi aşkın bir kalabalık ve gün boyu süren ziyaretçi akını eşliğinde görkemli bir başlangıca dönüştü. Aynı saatlere denk gelen Dış Ekonomik İlişkiler (DEİK) seçimli Genel Kurul’una rağmen Sivil Toplum Kuruluşları ve İş dünyasının meslek örgütlerinden çok sayıda Başkan ve Yöneticileri açılışta hazır bulundu.

İstanbul Ticaret Odası Başkan Vekilleri, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile MÜSİAD, ASKON, ANESİAD, ASRİAD, BESAB, BOMONTİ İş Adamları Grubu, Başakşehir Sivil Toplum Platformu, Mavera Vakfı, Maruf Vakfı, gibi çok sayıda Sivil Toplu Kuruluşu Başkanı ve Temsilcilerinin açılış kurdelesini kestiği İMECE Genel Merkezi’nin açılışına İstanbul’dakilerin yanı sıra Türkiye’nin 40’tan fazla ilinden gelen İMECE ortakları
da eşlik ettiler.