Blog


İMECE MÜSİAD EXPO 2022'de Yerini Aldı!

İMECE MÜSİAD EXPO 2022'de Yerini Aldı!

Bir Anadolu geleneği olan imece anlayışını, finansal dayanışmaya dönüştüren ve müşterilerine ‘faizsiz, peşinatsız, kefilsiz tasarruf finansman avantajı sunan İMECE Tasarruf Finansman A.Ş, bu yıl 19.’su gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Türkiye’nin BDDK Lisanslı ilk tasarruf finansman şirketlerinden biri olan ve “Tasarruf Finansmanının Yeni Merkezi” olma misyonuyla birçok insanı ev, araç ve iş yeri sahibi yapan İMECE Tasarruf Finansman A.Ş, sunduğu faizsiz, peşinatsız ve kefilsiz finansman modeliyle MÜSİAD EXPO ziyaretçilerinin de dikkatini çekti.

Bakan Nebati ‘Finansal İmeceleşme’ Hakkında Bilgi Aldı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin(MÜSİAD), Türkiye ekonomisinin ticaret ve yatırım alanlarındaki iletişim dili ve köprüsü olmak adına düzenlediği MÜSİAD EXPO, bu yıl 2-5 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Fuarın açılış törenine katılan ve töreninin ardından fuarı dolaşan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı ile birlikte İMECE standını ziyaret etti. İMECE Tasarruf Finansman A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aksu ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Av. Kerim Altıntaş tarafından karşılanan Bakan Nebati, İMECE’nin sunduğu ‘Finansal İmeceleşme’ yöntemi ve faizsiz tasarruf finansman çözümleri hakkında bilgi aldı.

Tasarruf finansman sisteminde yarattıkları avantajlı çözümleri, fuarda geniş kitlelerle buluşturduklarını belirten İMECE Tasarruf Finansman A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aksu, MÜSİAD EXPO 2022 hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “Katılımcısı olmaktan mutluluk duyduğumuz, ticaretin kalbi olan MÜSİAD EXPO Fuarı, bu yıl 19. kez düzenlenerek iş dünyası ve ülkemiz için önemli ticari faaliyetlerin gerçekleşmesine ve birçok iş ortaklığının kurulmasına yine ev sahipliği yapıyor. Fuar, geçtiğimiz yılların da getirdiği enerjiyle bu yıl da yine çok yoğun. Standımızda her dönemde geçerli olan, kıymetini kaybetmeyen imeceleşme sistemini vatandaşlarımıza anlatarak ev, araç ve iş yeri finansmanında onlara önemli avantajlar sunuyoruz. Fuarda gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz, yerli ve yabancı ziyaretçilerimizin ilgisiyle güzel ve verimli bir fuar geçirdik.” açıklamalarına yer verdi.

Finansal Kurumlar Birliği (FKB) üyeliği, 1000 ortaklı güçlü yapısı, etkin yönetim anlayışı ve yenilikçi teknolojik alt yapısıyla ‘Finansal İmeceleşme’ sistemini tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedefleyen İMECE; 4 gün boyunca gördüğü yoğun ilgi ile ev, araç ve iş yeri sahibi olmak isteyen yerli ve yabancı ziyaretçilerine faizsiz ve kefilsiz finansman çözümlerini anlattı.

1991 İMECE'den Haberler, 14.11.2022

En Çok Okunanlar
İMECE Nedir ?

İmece, bir köy ya da köy topluluğunda işlerin gönüllü ya da zorunlu olarak el birliğiyle yapılması anlamına gelir. Köyün bir sorunu gide ..

20.10.2022 16401 Oku

8 Adımda Tasarruf Etmek

Tasarruf etmek kulağa hoş gelse de iş uygulamaya geldiğinde birçoğumuz zorlanırız. Para harcamak, canımızın istediğini satın almak, isted ..

16.02.2023 2254 Oku

TOKİ Başvuru Şartları Nelerdir?

ALT GELİR GRUBU BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR? Projeye başvuru yapabilmek için, başvuru sahibinin; • T.C. vatandaşı olması, • Projeni ..

13.11.2022 2074 Oku

İMECE MÜSİAD EXPO 2022'de Yerini Aldı!

Bir Anadolu geleneği olan imece anlayışını, finansal dayanışmaya dönüştüren ve müşterilerine ‘faizsiz, peşinatsız, kefilsiz tasarruf ..

14.11.2022 1992 Oku

Finansal İmeceleşme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Bu sistemi tercih edenler, istediği şehirden, istediği ev, araç ya da iş yerini avantajlı bir şekilde satın alabiliyor. Hangi evi ya da aracı ..

01.11.2022 1975 Oku

Sağlıklı Yaşam Detoksları İçin Özel Tarifler

Detoks yöntemleri genel olarak hızlı zayıflama için tercih edilse de sağlıklı kalmak ve metabolizmayı desteklemek için de vazgeçilmezler ar ..

12.12.2022 1953 Oku

Tasarrufun Yeni Merkezi İMECE İlk Şubesiyle Esenyurt'ta!

Faizsiz tasarruf ve dayanışma sistemine yeni bir soluk getiren İMECE Tasarruf Finansman A.Ş. Türkiye'de ve İstanbul’daki ilk şubesini Ese ..

14.11.2022 1918 Oku

Formu Doldurun Biz Arayalım