Anasayfa - Haber ve Duyurular

Haber ve Duyurular

MÜSİAD EXPO’da İMECE’ye Büyük İlgi

Bir Anadolu geleneği olan imece anlayışını, finansal dayanışmaya dönüştüren ve müşterilerine ‘faizsiz, peşinatsız, kefilsiz tasarruf finansman avantajı sunan İMECE Tasarruf Finansman A.Ş, bu yıl 19.’su gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Türkiye’nin BDDK Lisanslı ilk tasarruf finansman şirketlerinden biri olan ve “Tasarruf Finansmanının Yeni Merkezi” olma misyonuyla birçok insanı ev, araç ve iş yeri sahibi yapan İMECE Tasarruf Finansman A.Ş, sunduğu faizsiz, peşinatsız ve kefilsiz finansman modeliyle MÜSİAD EXPO ziyaretçilerinin de dikkatini çekti.

Bakan Nebati ‘Finansal İmeceleşme’ Hakkında Bilgi Aldı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin(MÜSİAD), Türkiye ekonomisinin ticaret ve yatırım alanlarındaki iletişim dili ve köprüsü olmak adına düzenlediği MÜSİAD EXPO, bu yıl 2-5 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Fuarın açılış törenine katılan ve töreninin ardından fuarı dolaşan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı ile birlikte İMECE standını ziyaret etti. İMECE Tasarruf Finansman A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aksu ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Av. Kerim Altıntaş tarafından karşılanan Bakan Nebati, İMECE’nin sunduğu ‘Finansal İmeceleşme’ yöntemi ve faizsiz tasarruf finansman çözümleri hakkında bilgi aldı.

Tasarruf finansman sisteminde yarattıkları avantajlı çözümleri, fuarda geniş kitlelerle buluşturduklarını belirten İMECE Tasarruf Finansman A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aksu, MÜSİAD EXPO 2022 hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “Katılımcısı olmaktan mutluluk duyduğumuz, ticaretin kalbi olan MÜSİAD EXPO Fuarı, bu yıl 19. kez düzenlenerek iş dünyası ve ülkemiz için önemli ticari faaliyetlerin gerçekleşmesine ve birçok iş ortaklığının kurulmasına yine ev sahipliği yapıyor. Fuar, geçtiğimiz yılların da getirdiği enerjiyle bu yıl da yine çok yoğun. Standımızda her dönemde geçerli olan, kıymetini kaybetmeyen imeceleşme sistemini vatandaşlarımıza anlatarak ev, araç ve iş yeri finansmanında onlara önemli avantajlar sunuyoruz. Fuarda gördüğümüz ilgiden oldukça memnunuz, yerli ve yabancı ziyaretçilerimizin ilgisiyle güzel ve verimli bir fuar geçirdik.” açıklamalarına yer verdi.

Finansal Kurumlar Birliği (FKB) üyeliği, 1000 ortaklı güçlü yapısı, etkin yönetim anlayışı ve yenilikçi teknolojik alt yapısıyla ‘Finansal İmeceleşme’ sistemini tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedefleyen İMECE; 4 gün boyunca gördüğü yoğun ilgi ile ev, araç ve iş yeri sahibi olmak isteyen yerli ve yabancı ziyaretçilerine faizsiz ve kefilsiz finansman çözümlerini anlattı.